Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Dětská kytara
  4. 10 důvodů, proč by mělo dítě chodit do ZUŠ

10 důvodů, proč by mělo dítě chodit do ZUŠ

Poskytují základy vzdělání v hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém oboru.

Připravují žáky na studium v středních a vysokých školách uměleckého nebo pedagogického zaměření a na studium na konzervatořích.

Základem úspěchu  kvalitní zázemí zkušených, erudovaných a obětavých pedagogů. Kromě individuální výuky mohou děti získat řadu cenných zkušeností s hudebními tělesy, jako jsou hudební kapely, komorní uskupení a orchestry.

Vzdělávání na ZUŠ zahrnuje poznávání, ověřování a rozvíjení předpokladů žáků a jejich zájmu o umělecké vzdělávání. Žáci jsou vedeni k elementárním návykům a dovednostem, které jsou důležité pro jejich další umělecký vývoj.

Vzdělávání na I. stupni základního studia je sedmileté a je zaměřeno na rozvíjení individuálních dispozic žáků. Progresivní vzdělávání připravuje žáky především na neprofesionální umělecké aktivity, ale i na vzdělávání ve středních školách uměleckého či pedagogického zaměření a na konzervatořích.

Vzdělávání na II. stupni základního studia je čtyřleté a klade důraz na praktické uplatňování získaných dovedností a hlubší rozvoj zájmů žáků. Umožňuje jejich osobnostní růst v rámci aktivní umělecké činnosti a inspiruje k dalšímu studiu.

Studium pro dospělé umožňuje zájemcům o tento typ studia další rozvoj v uměleckých oblastech v metodicky fundovaném prostředí v souladu s koncepcí celoživotního vzdělávání.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli